دوره های آموزشی آنلاین

مناسب افرادی است که نمی توانند به صورت حضوری در کلاس ها شرکت کنند. با شرکت در کلاس های آنلاین هنرجو می تواند به صورت آنلاین با استاد ارتباط برقرار کند و آموزش های لازم را دریافت کند و گزارش پبشرفت خود را به استاد اراد ارائه دهند.

در کلاس های آنلاین هنرجو باید برای خود یک حریف تمرینی انتخاب کند و تا بتواند آموزش های آنلاین را با حریف خود به صورت فیزیکی تمرین کند.

افرادی که می خواهند در کلاس های آنلاین شرکت کنند، ممکن است این سوال برایشان پیش بیاید، آیا دوره های آنلاین مفید است و همان کیفیت کلاس های حضوری را دارد؟ باید گفت شما هر دوره ای را به صورت صد در صد گذارنده باشید می تواند برای تان مفید باشد. هنرجو حتی به صورت مشاعره ای هم با استاد صحبت کند، علم او بالا می رود و ذهنیتش رشد می کند.

آیا هنرجو می تواند مشکلات شخصی، روحی و روانی خود را با استاد در میان گذاشته و از او راهنمایی بخواهد؟ بله، زیرا استاد با هنرجو و مشکلاتش آشنا می شود و بسیار برای هنرجو مفید می باشد، فرد هر چقدر اطلاعات بیشتری در اختیار استاد بگذارد. بیشتر راهنمایی های لازم را دریافت می کند. مشکلات شخصی مانند ترس های مختلفی که دارد، مصرف قرص های عصبی، زمانی که فرد با مهاجم درگیر می شود اصطلاحا قفل کند و نتواند هیچ حرکتی را انجام دهد و شوکه شود. هنگام درگیری دچار استرس بالایی شود و نداند که چه کاری را انجام دهد. در زمان دور یا نزدیک برای او مزاحمتی ایجاد شده. اولا باید مشکلات روحی و روانی هنرجو برطرف شود تا بتواند با خیال راحت دوره های آموزشی را تمام کند.